Наши клиенты

UTF GROUP

UTF GROUP

  • Україна
  • http://utf.ua/
  • Розробка та виготовлення харчового обладнання

UTF GROUP є одним з лідерів з виробництва хлібопекарського, кондитерського обладнання, а також обладнання для виробництва макаронів, снеків та ін.

АТ «Укргазвидобування»

АТ «Укргазвидобування»

АТ "Укргазвидобування" - основна компанія з видобутку природного газу та газового конденсату в Україні.

Основні сфери діяльності підприємства: пошук та розвідка родовищ нафти та газу, видобуток та транспортування нафти та газу, переробка вуглеводневої сировини, реалізація нафто- та газопродуктів.

KAN Development

KAN Development

«KAN Development» (також KAN та КАН Девелопмент) – Українська девелоперська компанія, заснована у 2001 році, спеціалізується на управлінні нерухомістю: створення концепцій, проектуванні, будівництві та експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних комплексів, багаторівневих комерційних паркінгів , сучасних освітніх закладів та приватних клінік.

Unilever Ukraine

Unilever Ukraine

  • Україна, Київ
  • https://www.unilever.com/
  • Виробництво продуктів харчування, побутової хімії, парфумерії

Unilever - британсько-нідерландська компанія, один із світових лідерів на ринку харчових продуктів та товарів побутової хімії (зокрема парфумерії). Штаб-квартири - у Роттердамі (Нідерланди) та Лондоні (Великобританія).

Основні торгові марки компанії:
Продукти харчування: Lipton, Brooke Bond, Calvé, Knorr, Hellmann's.
Побутова хімія та особиста гігієна: Dove, Rexona, Axe, Timotei, Domestos

ДСП «Чорнобильська АЕС»

ДСП «Чорнобильська АЕС»

ДСП «Чорнобильська АЕС» – зупинена атомна електростанція. Наразі реалізується проект "Будівництво Нового Безпечного Конфайнменту"

Полтавський ГЗК

Полтавський ГЗК

Полтавський ГЗК - гірничо-збагачувальний комбінат в Україні, виробник та експортер залізорудних окатишів, що застосовуються у чорній металургії та виробництві сталі.

ТОВ «Єристівський ГЗК»

ТОВ «Єристівський ГЗК»

ТОВ «Єристівський ГЗК» створено з метою промислової розробки Єристівського родовища залізняку.

Предметом діяльності компанії є: пошук (розвідка) та експлуатація родовищ корисних копалин; діяльність з видобутку, переробки залізняку та збуту виробленої продукції (концентрат, котуни), інших корисних копалин та супутніх порід, а також пов'язаних з цим бурових та вибухових робіт

ПАТ "Азот"

ПАТ "Азот"

Черкаське приватне акціонерне товариство "Азот" - одне з найбільших підприємств України з виробництва мінеральних добрив, іонообмінних смол, капролактаму та іншої хімічної продукції.